Piecyk na pellet z nadmuchem

Firma Wentor powstała w 2002 roku. Jest wiodącą firmą w sprzedaży i wsparciu technicznym urządzeń na pellet (kotłów i piecyków) oraz kominków na drewno. Firma jest polskim przedstawicielem takich marek jak: MCZ, RED, CADEL.


Piecyk na pelet Sweet3 Air 6,5 kW – Cadel

Model Sweet o mocy 6,5 kW świetnie nadaje się do ogrzewania średniej wielkości pomieszczeń. Wyposażony jest w tygodniowy programator. Charakteryzują go niewielkie rozmiary i prosta konstrukcja oraz najwyższa wydajność. Umiarkowane zużycie pelletu zapewnia ciągłą pracę urządzenia od 10 do 32 godzin. Oznacza to, że zawsze będzie w stanie dostarczyć odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach, przez długi czas. Jest niezwykle łatwy w użyciu, wystarczy kilka intuicyjnych czynności, aby go włączyć i ustawić. Dostępne kolory blach wykańczających: biały, bordowy, antracyt. Służy do ogrzewania jednego pomieszczenia.


Piecyk na pellet Amy Air 6,2 kW – MCZ

Piecyk na pellet Amy Air firmy MCZ, wykonany jest ze stali pomalowanej na czarno oraz z elementów metalowych dostępnych w czterech kolorach do wyboru czarnym, białym, szarym lub bordowym. Kryje w sobie całkowicie nowy typ paleniska, gdyż jest ono głębsze i wyższe, sprzyjające naturalnemu widokowi płomienia. Przednia szyba jest bardzo duża, jedna z największych, jakie spotykamy w piecykach na pellet na rynku, co pozwala na pełną wizję ognia. Dzięki nowemu ceramicznemu żarnikowi, płomień pojawia się już w ciągu trzech minut, to o 40% szybciej niż w poprzednich wersjach oraz o wiele niższy pobór prądu. Amy to piecyk szczelny, w którym pellet pali się pobierając tlen wyłącznie z zewnątrz, pozwalający na oszczędność  i perfekcyjny komfort termiczny w nowoczesnych domach, także tych należących do klasy A.  AMY występuje w wersji Air, co oznacza, że ogrzewa on jedno pomieszczenie za pomocą nadmuchu. Piecyki z tej serii są idealne do ogrzewania małych i średnich pomieszczeń. Służy do ogrzewania jednego pomieszczenia.


Piecyk na pellet Sire3 Air Plus 10,5 kW – Cadel

Piecyk na pellet Sire3 Plus o mocy aż 10,5 kW może służyć do ogrzewania nawet trzech pomieszczeń, dzięki dwóm wentylatorom nadmuchowym. Jeden wentylator nadmuchuje powietrze na pomieszczenie w którym stoi piecyk, a drugi za pomocą rur rozprowadzających ciepło ogrzewa inne pomieszczenie jedno lub dwa. Piecyk posiada tygodniowy programator. Jego niewielkie rozmiary i prosta konstrukcja, w połączeniu z najwyższą wydajnością czynią go bardzo praktycznym. Umiarkowane zużycie pelletu zapewnia ciągłą pracę urządzenia od 8,8 do 36,7 godzin. Oznacza to, że zawsze będzie w stanie dostarczyć odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach, przez długi czas. Jest niezwykle łatwy w użyciu, wystarczy kilka intuicyjnych czynności, aby go włączyć i ustawić. Dostępne kolory kafli wykończeniowych: kość słoniowa, biały, bordowy.


Piecyk na pellet Musa 3.0 Comfort Air 14 kW – MCZ

Piecyk na pellet MCZ Musa 3.0 Comfort Air 14 kW to urządzenie z zamkniętą komorą spalania, pozwala to na oszczędność  i perfekcyjny komfort termiczny w nowoczesnych domach. Górny panel wykonany jest z żeliwa, a boki z proszkowo malowanej stali w czterech dostępnych kolorach: srebrny, bordowy, biały, czarny. Dzięki nowemu ceramicznemu żarnikowi, płomień pojawia się już w ciągu trzech minut, co daje oszczędności na poborze prądu. Piecyk Musa 3.0 może efektywnie rozprowadzić ciepłe powietrze do kilku pomieszczeń na maksymalną odległość 8 metrów. Dzięki trzem niezależnym i regulowanym elektronicznie wentylatorom oraz sterowaniem bezpośrednio z pilota, możliwa jest precyzyjna kontrola rozprowadzenia ciepła pomiędzy pomieszczeniami.

Zapytaj o cenę:

Zadzwoń: 507 440 577 lub wyślij zapytanie e-mail: damian@instal-energia.pl

Więcej informacji na temat ogrzewania pelletem>>>

Instal-energia Damian Dobosz instalator piecyków na pellet marki Cadel, RED oraz MCZ.