Piecyk na pellet z nadmuchem

Firma Wentor powstała w 2002 roku. Jest wiodącą firmą w sprzedaży i wsparciu technicznym urządzeń na pellet (kotłów i piecyków) oraz kominków na drewno. Firma jest polskim przedstawicielem takich marek jak: MCZ, RED, CADEL.


Piecyk na pelet Sweet3 Air 6,5 kW – Cadel

Model Sweet o mocy 6,5 kW świetnie nadaje się do ogrzewania średniej wielkości pomieszczeń. Wyposażony jest w tygodniowy programator. Charakteryzują go niewielkie rozmiary i prosta konstrukcja oraz najwyższa wydajność. Umiarkowane zużycie pelletu zapewnia ciągłą pracę urządzenia od 10 do 32 godzin. Oznacza to, że zawsze będzie w stanie dostarczyć odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach, przez długi czas. Jest niezwykle łatwy w użyciu, wystarczy kilka intuicyjnych czynności, aby go włączyć i ustawić. Dostępne kolory blach wykańczających: biały, bordowy, antracyt.


Piecyk na pellet Amy Air 6,2 kW – MCZ

Piecyk na pellet Amy Air firmy MCZ, wykonany jest ze stali pomalowanej na czarno oraz z elementów metalowych dostępnych w czterech kolorach do wyboru czarnym, białym, szarym lub bordowym. Kryje w sobie całkowicie nowy typ paleniska, gdyż jest ono głębsze i wyższe, sprzyjające naturalnemu widokowi płomienia. Przednia szyba jest bardzo duża, jedna z największych, jakie spotykamy w piecykach na pellet na rynku, co pozwala na pełną wizję ognia. Dzięki nowemu ceramicznemu żarnikowi, płomień pojawia się już w ciągu trzech minut, to o 40% szybciej niż w poprzednich wersjach oraz o wiele niższy pobór prądu. Amy to piecyk szczelny, w którym pellet pali się pobierając tlen wyłącznie z zewnątrz, pozwalający na oszczędność  i perfekcyjny komfort termiczny w nowoczesnych domach, także tych należących do klasy A.  AMY występuje w wersji Air, co oznacza, że ogrzewa on jedno pomieszczenie za pomocą nadmuchu. Piecyki z tej serii są idealne do ogrzewania małych i średnich pomieszczeń.

 

Zapytaj o cenę:

Zadzwoń: 507 440 577 lub wyślij zapytanie e-mail: damian@instal-energia.pl

Więcej informacji na temat ogrzewania pelletem>>>

Instal-energia Damian Dobosz instalator piecyków na pellet marki Cadel, RED oraz MCZ.