Pompy ciepła monoblok – NIBE

NIBE AB rozpoczęła swoją działalność w 1952r. w Szwecji. Spółka specjalizuje się w produkcji urządzeń grzewczych, stosowanych w gospodarstwach domowych oraz w dużych obiektach komercyjnych. NIBE Energy Systems to lider w sprzedaży urządzeń grzewczych w krajach skandynawskich, w Polsce i Czechach.Firma NIBE-BIAWAR dołączyła do koncernu NIBE w 2000 roku, stopniowo wprowadzając do oferty odnawialne źródła energii, w tym pompy ciepła NIBE. Niedługo po tym firma została liderem w sprzedaży pomp ciepła w Polsce i utrzymuje tę pozycję do dziś.


Powietrzna pompa ciepła NIBE F2120 posiada  sezonowy współczynnik sprawności SCOP powyżej 5.0 * Posiada bardzo szeroki zakres pracy – do 65 °C na zasilaniu systemu grzewczego i aż 63 °C, gdy temperatura na zewnątrz spadnie do –25 °C. Wyróżnia ją intuicyjny system sterowania oznacza instalację „plug and play” tj. podłącz i uruchom. Wyjątkowo cicha pracę pompy gwarantuje cichy wentylator z inteligentnym regulatorem utrzymuje poziom hałasu na minimalnym poziomie – nawet przy pełnym obciążeniu.

Zalety pompy ciepła NIBE F2120

  • Inwerterowo sterowana sprężarka z technologią EVI (wtrysk pary) dostosowuje swoją wydajność do bieżącego zapotrzebowania na ciepło
  • Wbudowana funkcja chłodzenia (minimalna temperatura zasilania podczas chłodzenia + 7 °C)
  • NIBE F2120 dostosowana do współpracy z centralą wewnętrzną VVM lub sterownkiem SMO.

Film prezentujący pompę ciepła NIBE F2120:

https://www.youtube.com/embed/Bhe6hPBTHjY?autoplay=1&showinfo=1&controls=1&rel=0

Zapytaj o cenę:

Zadzwoń: 507 440 577 lub wyślij zapytanie e-mail: damian@instal-energia.pl

Wykonujemy profesjonalny montaż pomp ciepła.

Instal-energia – Pompy ciepła NIBE, sprzedaż pomp ciepła NIBE, montaż pomp ciepła NIBE, Autoryzowany instalator pomp ciepła NIBE.