Praca

Monter instalacji sanitarnych

Monter instalacji centralnego ogrzewania

Monter instalacji gazowych

Monter kotłowni

Hydraulik

Oferujemy:

– stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na pełny etat,

– regularna pensja,

– wsparcie bezpośredniego przełożonego,

– luźna atmosfera w pracy,

– praca 5 dni w tygodniu,

– profesjonalne narzędzia pracy,

Obowiązki:

– montaż oraz naprawa instalacji co,

– montaż oraz naprawa instalacji wod.-kan.

– montaż kotłowni,

– montaż instalacji gazowych,

Oczekujemy:

– doświadczenia na podobnym stanowisku,

– solidności,

– zaangażowania

wysyłając CV na e-mail:  damian@instal-energia.pl

lub

zadzwoń pod numer: 507 440 577

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1.    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instal-energia Damian Dobosz z siedzibą w 42-224 Częstochowie  ul. Herberta 1/6, NIP: 573 – 249 – 07 – 10

2.    Kontakt w sprawie Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych – damian@instal-energia.pl

3.    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu handlowego na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. stanowiącej samoistną przesłankę legalizującą przetwarzanie danych – usprawiedliwiony interes administratora danych.

4.    Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa oraz podmioty będące bezpośrednio zaangażowane w kontakt.

5.    Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do udzielenia informacji zwrotnej do wiadomości wysłanej po przez formularz kontaktowy.

6.    Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo sprzeciwu ich dalszego przetwarzania.

7.    Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

8.    Podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.

Instal-Energia – centralne ogrzewanie Częstochowa – kotły gazowepompy ciepłakotły na pelletkotły elektryczne, solary, piecyki gazowefolia grzewcza – doradztwo, sprzedaż oraz montaż – urządzenia grzewcze.