Buderus

Marka Buderus należy do Grupy Bosch Thermotechnik GmbH, która jest największym producentem systemów grzewczych w Europie. Buderus jest marką gwarantująca jakość, trwałość i niezawodność, zapewniającą swoim klientom kompleksową ofertę systemów grzewczych o mocy od 2,5 kW do 1,85 MW. Marka posiada w swojej ofercie kotły stojące, wiszące, konwencjonalne i kondensacyjne kotły grzewcze na olej i gaz, jak i systemy wykorzystujące energię odnawialną – kolektory słoneczne, pompy ciepła.


Kotły gazowe Buderus Częstochowa
Kondensacyjne kotły gazowe Buderus

Jako autoryzowany partner handlowy z uprawnieniami serwisowymi APHs firmy Buderus oferuję Państwu kotły gazowe w atrakcyjnych cenach, posiadam uprawnienia producenta do instalowania kotłów gazowych, pierwszego ich uruchomienia, wykonywania przeglądów serwisowych oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.


Pompa ciepła Częstochowa
Pompa ciepła – powietrze/woda – monoblok

Jako autoryzowany partner handlowy z uprawnieniami serwisowymi APHs firmy Buderus oferuję Państwu pompy ciepła w atrakcyjnych cenach, posiadam uprawnienia producenta do instalowania pomp ciepła oraz do pierwszego ich uruchomienia.


Powietrzna pompa ciepła do ciepłej wody użytkowej

Jako autoryzowany partner handlowy z uprawnieniami serwisowymi APHs firmy Buderus oferuję Państwu pompy ciepła do ciepłej wody użytkowej w atrakcyjnych cenach, posiadam uprawnienia producenta do instalowania pomp ciepła oraz do pierwszego ich uruchomienia.


Kondensacyjny gazowy przepływowy podgrzewacz wody dużej mocy.

Jako autoryzowany partner handlowy z uprawnieniami serwisowymi APHs firmy Buderus oferuję Państwu przepływowe gazowe podgrzewacze wody w atrakcyjnych cenach, posiadam uprawnienia producenta do instalowania podgrzewaczy gazowych, pierwszego ich uruchomienia, wykonywania przeglądów serwisowych oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Instal-Energia Damian Dobosz autoryzowany partner handlowy z uprawnieniami serwisowymi marki Buderus.

Buderus sklep Częstochowa