Kotły gazowe Wolf

Innowacyjność firmy Wolf jest możliwa dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii oraz wielokrotnej i surowej kontroli podczas produkcji. Wolf GmbH jako pierwsza firma w branży w Niemczech, wprowadziła certyfikację produkcji zgodną z normą ISO 9001. Wolf GmbH również jako pierwsza firma w branży, wprowadziła 5-letnią gwarancję na kotły grzewcze.


                   Wolf CGB-2 wyznacza nowe standardy na rynku kondensacyjnych kotłów gazowych. Urządzenie to dostępne jest w trzech wersjach mocy 14, 20 oraz 24 kW. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom stanowi idealne rozwiązanie dla instalacji centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej w mieszkaniach oraz domach. Jedną z licznych zalet tego kotła należy znormalizowana sprawność (110% Hi) oraz płynne regulowanie mocy już od 1,8 kW. Kocioł Wolf CGB-2 jest wyjątkowo prosty w użytkowaniu, dzięki automatycznemu dopasowaniu się do rodzaju spalanego gazu, co pozwala na maksymalne zniwelowanie emisji szkodliwych substancji wyrzucanych do atmosfery. Dzięki wyjątkowo trwałej konstrukcji i izolacji wewnątrz obudowy zapewnia bardzo ciche działanie, jak również stabilną pracę kotła co znacząco podnosi komfort użytkowników.

Zakres mocy grzewczej kondensacyjnych kotłów gazowych Wolf:

CGB-2 14 – do 15,2 kW

CGB-2 20 – do 20,4 kW

CGB-2 24 – do 25,8 kW

Piece Wolf Częstochowa


Kocioł WOLF FGB dostępny jest wersjach jednofunkcyjnej jak i dwufunkcyjnej. Oferuje on wszystko, czego potrzebuje zaawansowany wiszący kocioł kondensacyjny do pracy z gazem ziemnym i LPG.

Zalety kotła Wolf FBG:

  • Atrakcyjny design
  • Konstrukcja komory spalania jest zoptymalizowana na bardzo czyste spalanie,
  • Duży zakres modulacji do 1: 6,
  • Wbudowany sterownik umożliwiający regulację pogodową,
  • Opcjonalnie zapewnia łączność z Internetem za pośrednictwem przeglądarki lub aplikacji mobilnej ISM7e,
  • Kompaktowe wymiary,
  • Duży wyświetlacz pokazuje wszystkie ważne dane przez bardzo prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs,
  • Duży wydatek ciepłej wody użytkowej w  zakresie od 2 l/min do 16 l/min wraz z funkcją szybkiego startu i szybkiej adaptacji temperatury, daje nam wysoki komfort ciepłej wody użytkowej,
  • Nowy system kontroli przepływu wody grzewczej przez kocioł (stała wysoka różnica temperatur zasilania i powrotu) obniża temperaturę powrotu dla większej kondensacji, co daje nam wyższą sprawność i czystszy wymiennik ciepła.

Zapytaj o cenę:

Zadzwoń: 507 440 577 lub wyślij zapytanie e-mail: damian@instal-energia.pl

Jako autoryzowany instalator firmy Wolf oferuję Państwu kotły gazowe tej marki w atrakcyjnych cenach, posiadam uprawnienia producenta do instalowania kondensacyjnych kotłów gazowych wiszących oraz do pierwszego ich uruchomienia.

 


Instal-Energia Damian Dobosz autoryzowany instalator wiszących kondensacyjnych kotłów gazowych marki Wolf – profesjonalny montaż kotła gazowego Częstochowa – Piece Wolf Częstochowa.