Dwufunkcyjne kotły gazowe

          Dwufunkcyjny kondensacyjny kocioł gazowy służy do podgrzania c.o. oraz c.w.u. w sposób przepływowy. Montuje się głównie w małych domach lub mieszkaniach gdzie punkt poboru wody nie jest zbyt oddalony od kotła. Piec nie może pracować jednocześnie na co i cwu (pierwszeństwo ma zawsze ciepła woda użytkowa). Główną jego zaletą jest niewielka ilość miejsca jaką zajmuje kocioł oraz niższa cena w porównaniu z kotłem jednofunkcyjnym z zasobnikiem i pompą cyrkulacyjną. Wadą natomiast jest to iż nie można jednocześnie korzystać z kilku kranów jednocześnie, po odkręceniu baterii musimy czekać aż zleci chłodna woda z rur oraz niestabilna temperatura ciepłej wody.

Wykonujemy montaż kotłów gazowych takich marek jak:

Wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne kotłów gazowych takich marek jak:

Zapraszam również do grupy dyskusyjnej na Facebook-u:

Kotły gazowe>>>

Poza sprzedażą oraz montażem kotłów gazowych wykonujemy całą instalacje centralnego ogrzewania: grzejniki, podłogówka, bojler do cwu, naczynia przeponowe, pompy, pogodówkę, automatykę domową, termostaty pokojowe, rozdzielacze itp.

Instal-energia – centralne ogrzewanie Częstochowa – ogrzewanie gazowe – kotły gazowe, pompy ciepła, kotły na pellet, kotły elektryczne, podgrzewacze wody,